Wader traktors ar piekabi Art. 66100

Ražotajs: Wader
Artikuls: 66100
0,00 €

Milzīgs traktors ar piekabi un kustāmo kausu no sērijas Gigant ir izturīgs un drošs traktors. Traktora garums ir 48 cm un ietilpība līdz 100 kg. Papildus komplektā ir piekabe, kurā bērns var likt dažādus priekšmetus un ar traktora kausa palīdzību izkraut tos. Visa komplekta garums ir 102 cm, bet piekabes ietilpība ir līdz 60 kg. Bērns ar traktoru var braukt pats, atspiežoties ar kājām, vai arī viņu var vest vecāki. Traktors ir aprīkots ar ērtu rokturi, pie kura bērns var turēties, lai justos drošs.

Reālistisks traktora izskats garantē jautru laika pavadīšanu gan mājās, gan pagalmā.

Traktors ar piekabi ir drošs mazu bērnu lietošanai, ir izturīgs, attīsta bērna iztēli un trenē pirkstiņus.

Papildus uz iepakojuma atrodas elementi izgriešanai.

Rotaļlieta ir izgatavota no augstās kvalitātes plastmasas, kas ir izturīga pret laika apstākļiem, pateicoties tam, rotaļlieta var visu gadu atrasties pagalmā vai balkonā un nezaudēt savas īpašības.

Uzņēmuma "WADER" rotaļlietas ir paredzētas bērniem, kas ir jaunāki par 8 gadiem. To atšķirīgās iezīmes ir drošums un augsta kvalitāte. WADER rotaļlietas pilda šādas funkcijas:

-stimulē bērna radošo aktivitāti un iztēli,

-uzlabo motoriku un roku veiklumu,

-uzlabo intelektuālās spējas – spēju iegaumēt un atpazīt formas un krāsas, attīsta atmiņu,

-apmāca integrēties ar vienaudžiem – tās labi noder spēlējoties grupā.

Bērniem patīk "WADER " rotaļlietas tāpēc, ka:

-vairākumam  rotaļlietu ir daudz kustīgu elementu, pateicoties kuriem ar tām neapnīk spēlēties,

-tās ir daudzfunkcionālās, piemēram, ar Gigant sērijas automobiļiem ir iespējams spēlēties gan smilšu kastē, gan vizināties,

-rotaļlietām ir skaistas, košas krāsas un pievilcīgs dizains,

-tās ideāli noder gan spēlējoties mājās, gan ārā.

Kvalitāte un drošums

Rotaļlietu augstā kvalitāte tiek sasniegta, ražošanā izmantojot tikai labākās izejvielas.Tās atbilst stingriem kaitīgo vielu, krāsvielu, u.tml. saturēšanas standartiem. Tāpat mūsu produkciju ir iespējams pārstrādāt, tādēļ tā ir draudzīga videi.

Pirms pārdošanas visas rotaļlietas, ko izgatavo kompānija "WADER " tiek rūpīgi pārbaudītas uz atbilstību EK standartiem. Saskaņā ar Eiropas standartu EN71 katrai rotaļlietai ir CE zīme un EAN kods.
Pateicoties augstai kvalitātes atbilstībai un mūsdienīgu tehnoloģiju izmantošanai ražošanā, uzņēmuma "WADER-WOŹNIAK" rotaļlietām:

-Nav asu stūru,

-To elementi droši savienoti,

-Rotaļlietu sieniņas ir drošas un nelūst.

Uz "WADER-WOŹNIAK" rotaļlietu iepakojumiem ir izvietota informācija par bērnu vecumu, kuriem attiecīgā rotaļlieta ir paredzēta, kā arī visi likumā paredzētie brīdinājumi.

Mēs aicinām vecākus pārbaudīt bērnu rotaļlietas.

Ar šo preci bieži pērk