Wader sporta automašīnas Art. 60000

Artikuls: 60000
0,00 €

Sērija sastāv no traktora, cisternas, automašīnas I, sporta automašīnas I, ugunsdzēsēju mašīnas, vagona II, kravas mašīnas, ekskavatora, vagona III, lokomotīves, piekabes, krāna, sporta automašīnas II, pašizgāzēja, betona vedēja, lidmašīnas, helikoptera un Formula 1 sacīkšu automašīnas.

Reālistisks mašīnu izskats garantē jautru laika pavadīšanu gan mājās, gan pagalmā.

Komplekts ir drošs mazu bērnu lietošanai, ir izturīgs, attīsta bērna iztēli un trenē pirkstiņus.

Rotaļlieta ir izgatavota no augstās kvalitātes plastmasas, kas ir izturīga pret laika apstākļiem, pateicoties tam, rotaļlieta var visu gadu atrasties pagalmā vai balkonā un nezaudēt savas īpašības.

Uzņēmuma "WADER" rotaļlietas ir paredzētas bērniem, kas ir jaunāki par 8 gadiem. To atšķirīgās iezīmes ir drošums un augsta kvalitāte. WADER rotaļlietas pilda šādas funkcijas:

-stimulē bērna radošo aktivitāti un iztēli,

-uzlabo motoriku un roku veiklumu,

-uzlabo intelektuālās spējas – spēju iegaumēt un atpazīt formas un krāsas, attīsta atmiņu,

-apmāca integrēties ar vienaudžiem – tās labi noder spēlējoties grupā.

Bērniem patīk "WADER " rotaļlietas tāpēc, ka:

-vairākumam  rotaļlietu ir daudz kustīgu elementu, pateicoties kuriem ar tām neapnīk spēlēties,

-tās ir daudzfunkcionālās, piemēram, ar Gigant sērijas automobiļiem ir iespējams spēlēties gan smilšu kastē, gan vizināties,

-rotaļlietām ir skaistas, košas krāsas un pievilcīgs dizains,

-tās ideāli noder gan spēlējoties mājās, gan ārā.

Kvalitāte un drošums

Rotaļlietu augstā kvalitāte tiek sasniegta, ražošanā izmantojot tikai labākās izejvielas.Tās atbilst stingriem kaitīgo vielu, krāsvielu, u.tml. saturēšanas standartiem. Tāpat mūsu produkciju ir iespējams pārstrādāt, tādēļ tā ir draudzīga videi.

Pirms pārdošanas visas rotaļlietas, ko izgatavo kompānija "WADER " tiek rūpīgi pārbaudītas uz atbilstību EK standartiem. Saskaņā ar Eiropas standartu EN71 katrai rotaļlietai ir CE zīme un EAN kods.
Pateicoties augstai kvalitātes atbilstībai un mūsdienīgu tehnoloģiju izmantošanai ražošanā, uzņēmuma "WADER" rotaļlietām:

-Nav asu stūru,

-To elementi droši savienoti,

-Rotaļlietu sieniņas ir drošas un nelūst.

Uz "WADER" rotaļlietu iepakojumiem ir izvietota informācija par bērnu vecumu, kuriem attiecīgā rotaļlieta ir paredzēta, kā arī visi likumā paredzētie brīdinājumi.

Mēs aicinām vecākus pārbaudīt bērnu rotaļlietas.