Piegāde

Informācija par preču piegādi no Interneta veikala colibrionline.lv 
Noformējot pasūtījumu, Jūs varat izvēlēties vienu no šādiem preču saņemšanas veidiem:

  • Bezmaksas – preces izņemšana colibrionline.lv veikalā.  Pirmdien - Piektdien: no 10.00 līdz 18.00; Sestdien - pēc saskaņošanas.
  • Piegāde Post24 pakomātos - izņemt preci Post24 pakomātos - pie Latvijas lielākajiem tirdzniecības centriem. 
  • Piegāde Latvijas pasta nodaļā - izņemt preci Latvijas Pasta nodaļās visā Latvijas teritorijā. Lūdzam pārbaudīt savas pasta nodaļas darba laiku pirms dodaties pēc sūtījuma.
  • Piegāde pasta stacijā – izņemt preci pasta stacijā, lielākajos Latvijas tirdzniecības centros. 
  • Piegāde Statoil degvielas uzpildes stacijā - saņemat preci Statoil degvielas uzpildes stacijās (DUS). Statoil DUS var saņemt sūtījumus 24 stundas septiņas dienas nedēļā ar kopējo svaru līdz 7 kg.
  • Piegāde ar DPD kurjeru - kurjers piegādā preci uz Jūsu norādīto adresi.

 

BEZMAKSAS piegāde – piemērota tad, ja vēlaties preci saņemt ātri un nemaksāt par piegādi. Veicot pasūtījumu colibrionline.lv lapā, vienkārši norādiet, ka nāksiet precei pakaļ paši uz colibrionline.lv veikalu. Pirmdien - Piektdien no 10.00 līdz 18.00; Sestdien - pēc saskaņošanas. Jūs varat norēķināties gan skaidrā naudā, gan ar maksājuma kartēm, gan internetbankā ar bankas pārskaitījumu (avansa maksājums pēc tam, kad esat saņēmuši no colibrionline.lv rēķinu pa e-pastu). Prece jāizņem 3 darba dienu laikā pēc tam, kad colibrionline.lv klientu konsultants Jūs ir informējis (pa tālruni vai e-pastu), ka Jūsu pasūtījums ir sagatavots un gatavs saņemšanai mūsu birojā.

Neskaidrību gadījumā, lūdzu, zvaniet vai rakstiet mums e-pastu uz info@colibrionline.lv