Huppa puskombinenzons - tumši pelēks (40 gr.)

Artikuls: HP26460004-00018
42,95 €

Huppa puskombinenzons (40 gr.) priekšpusē aizdarāms ar rāvējslēdzēju. Puskombinenzona garumu var regulēt ar elastīgām gumijas lentēm (bikšturiem). Mugurpusē ir elastīga gumijas josla, рateicoties tai, bikses labi pieguļ bērna ķermenim. Bikšu kājas apakšdaļa – uz gumijas. Komplektā ar biksēm nāk silikona gumijas, pateicoties kurām bikses neceļas uz augšu ejot, šūpojoties utt. Bikšu sānos ir atstarojošā lente, kas uzlabo bērna redzamību diennakts tumšajā laikā. 

Mazgājot veļas mazgājamā mašīnā nemaina krāsu, nezaudē formu, izskatu un izmēru.

Huppa izstrādājumiem ir superviegli elpojoši audumi, bet tajā pašā laikā tie pasargā no lietus un vēja. Līmētās šuves nodrošina papildu aizsardzību.

Huppa galvenais mērķis apģērbu ražošanā ir drošība, komforts, praktiskums un viegla kopšana.

Bērni jūtas ērti – neatkarīgi no laikapstākļiem!

 

Siltinājums

40 gr. HuppaTherm

Virsmas materiāls

100% poliesters

Odere

100% poliesters

Ūdens atgrūšana

10 000 mm

Gaisa caurlaidība “elpojošs materiāls”

10 000 g/m2/24h

Vēja necaurlaidība

0 l/m2s

Līmētas šūves

Līmētas pamatšūves

Ūdens un netīrumu atgrūšana

WR apstrāde

Temperatūras režīms

no 0°С līdz + 10°С


HUPPA
 ir bērnu apģērbu zīmols, kas parāda skandināvu uzticamību, inovāciju, augstu kvalitāti un mūsdienīgu modi. Huppa ūdensnecaurlaidīgi un vēju aizturoši bērnu un pusaudžu apģērbi.

HuppaTherm ir viegls, kvalitatīvs, sintētisks jaunās paaudzes siltinājums. Mikrošķiedru unikālā struktūra neļauj iekļūt aukstajam gaisam, nodrošinot labu siltumizolāciju. Tas ir viegli mazgājams un ātri žūst.

10 000/10 000, 5 000/5 000 HUPPA virsaudums no iekšpuses pārklāts ar poliuretāna kārtu ar mikroporām (membrānu), kas aizkavē ūdens un vēja iekļūšanu izstrādājumā, taču vienlaicīgi ļauj iztvaikot ķermeņa veidotājam mitrumam.

Taped seams – papildus ūdensnecaurlaidībai svarīgākās vīles no iekšpuses ir nolīmētas ar ūdensnecaurlaidīgu lentu.

Durable – HUPPA audumi ir nodilumizturīgi. Īpašas tehnoloģijas pamatā ir savītas šķiedras, kas nodrošina auduma izturību un pasarga no nodilšanas, ļaujot izstrādājumam kalpot ilgi.

HuppaTec – odere pārklāta ar speciālu kārtu, kas atstāro 20% ķermeņa siltumu, saglabājot to starp audumu un ķermeni. Audums ir gaisa caurlaidīgs, ļauj iztvaikot ķermeņa veidotajam mitrumam.

Reflektor – Huppa dizainā tiek izmantotas daudz kvalitatīvas, gaismu atstarojošas detaļas. Sliktos laika apstākļos un tumsā, kad gaisma krīt uz apģerbu, tā atstarojas, padarot bērnu labāk redzamu, vienlaikus samazinot negadījumu iespējamību.