Garantija

1. Colibrionline.lv ievēro Latvijas likumdošanas tiesību aktus, līdz ar to, pārdotajām precēm ir ražotāja kvalitātes garantija. Lūdzu saglabājiet garantijas dokumentu/pavadzīmi.

2. Mēs vēlamies, lai mūsu klienti būtu apmierināti, tāpēc mēs veicam rūpīgu pārdodamo preču kvalitātes pārbaudi. Mūsu mērķis ir piedāvāt pircējiem, kvalitatīvu bērnu apģērbu.

3. Lai izvairītos no pārpratumiem, lūdzam rūpīgi iepazīties ar preces lietošanas instrukciju. 
Pasūtot apģērbu vai apavus, izmantojiet mūsu mērīšanas tabulas.

4. Jūsu pretenzijas par iegādātās preces kvalitāti tiks risinātas saskaņā ar Ministru kabineta noteikumu Nr.631. „Kārtība, kādā piesakāms un izskatāms patērētāja prasījums par līguma noteikumiem neatbilstošu preci vai pakalpojumu” prasībām.

5. Preču grupas, kas nav atgriežamas vai aizvietojamas: personiskās higiēnas preces (piemēram, biksītes) un vienreiz lietojamās preces (piemēram, autiņi).

6. 14 dienu laikā pēc preču saņemšanas Jūs varat nelietotu pirkumu apmainīt, nosūtot to orģinālajā iepakojumā. Ja atpakaļ tiek sūtīts komplekts, tad atpakaļ jāsūta visas komplekta daļas, pat, ja atsevišķas tā daļas Jums der un Jūs vēlaties tās paturēt. Būsim pateicīgi, ja atgriešanas veidlapā norādīsiet atpakaļsūtīšanas iemeslu. Preces defekta gadījumā norādiet šī defekta veidu. Preču apmaiņas gadījumos klientam netiek izmaksāta preču piegādes maksa. Veicot apmaiņu, pārvadājuma risku uzņematies Jūs, tāpēc vienmēr saglabājiet garantijas dokumentu/ pavadzīmi un pasta izsniegto kvīti.

7. Saskaņā ar "LR MK noteikumiem par distances līgumu" Jums ir tiesības atteikties no līguma 14 dienu laikā, sākot no preces saņemšanas brīža. Prece ir jāatdot atpakaļ oriģinālajā iepakojumā. Atdodamā prece nedrīkst būt lietota lielākā mērā nekā tas notiek parasti, kad prece pirms pirkuma veikšanas tiek apskatīta un izmēģināta mazumtirdzniecībā. 

Naudu par atpakaļ atdoto preci visātrāk saņemsiet, ja atgriešanas veidlapā norādīsiet Jūsu bankas konta numuru. Pasta pienākums ir Jums izsūtīt aicinājumu ierasties pēc naudas pārveduma. Lūdzu, ņem vērā, ka ar atlaidi pasūtītas preces sūtot atpakaļ vai apmainot pret lētāku preci, pasūtījuma vērtība samazinās un ja atlaides vai piedāvājuma nosacījumi vairs netiek izpildīti, tad atlaide zaudē savu spēku un tiek atskaitīta no naudas par atpakaļ atdoto preci. 

Veicot apmaiņu vai atpakaļatdošanu, pārvadājuma risku uzņematies Jūs.

8. Vienmēr saglabājiet garantijas dokumentu/pavadzīmi un pasta izsniegto kvīti. Lūdzu ievērojiet, ka distances līguma noteikumi attiecas tikai uz prēcem, kuras tika piegādātas ar kurjera vai Latvijas pasta starpniecību, noteikumi neattiecas uz precēm, kuras tika saņemtas mūsu veikalā.

9. Jūsu ērtībām esam sagatavojuši norādījumus apģērbu kopšanai. Lūdzu skatīt tos šeit.