DAUDZLĪMEŅU PILS AR KRITOŠU BUMBU

Vecums: 10 mēn. +
Artikuls: CN17226
10,95 €

DAUDZLĪMEŅU PILS AR KRITOŠU BUMBU.

 

- Jautra daudzlīmeņu pils un vienlaikus ceļojuma rotaļlieta. Rotaļlieta palīdzēs izklaidēt vismazākos bērnus!

- Bērns var spēlēties un ripināt bumbu pa celiņu pils iekšpusē, kā arī gar pils sienām. Nometiet bumbu uz torņa virsotnes un vērojiet, kā tā krīt cauri dažādiem līmeņiem, līdz tā apstājas pagalmā pirms ieejas.

- Ideāla rotaļlieta roku prasmju attīstīšanai un cēloņsakarību izpratnei.

- Rotaļlieta stimulē bērnu atpazīt krāsas, formas un izmērus.

 

Atbalsta šādas mācību jomas:

- Loģiskā domāšana

- Vizuālā uztvere

- Taustes uztvere

- Acu un roku koordinācija

- Cēloņsakarību atpazīšana

 

Specifikācija:

Izmērs:

15 x 24 x 15 cm.

Vecums:

10 mēn. +

 

CE marķējums ir izstrādājuma ražotāja paziņojums, ka produkts atbilst tam piemērojamām Eiropas Komisijas direktīvu prasībām.

 

Brīdinājums!

Rotaļlieta nav piemērota bērniem, kuri ir jaunāki par 10 mēn. Esiet piesardzīgi ar smalkām detaļām, kas var atdalīties un nokrist, jo bērns var aizrīties vai tās ieelpot! Viss iepakojuma materiāls un detaļas nav rotaļlietas sastāvdaļa, tāpēc, pirms rotaļlietas nodošanas bērnam, iepakojums ir jānoņem. Lietojiet pieaugušo uzraudzībā.

Produktu attēliem ir ilustratīva nozīme.