Bloku konstruktors spainī ar vaku - spēļu pamatni (134 elementi)

Artikuls: WA41340
29,95 €

Bloku konstruktors spainī ar vaku - spēļu pamatni (134 elementi) 

Iespējas ir bezgalīgas, komplekts atklāj nebeidzamas iespējas un variācijas to konstruēšanā!

Bloku konstruktors spainī ir rotaļu plastmasas detaļu komplekts. Detaļas ir dažādu formu un izmēru bloki, kas ir viegli savienojami viens ar otru. Bloki ir jāsaliek viens virs otra (kā ķieģeļus). Komplektā ir dažādu krāsu (pamatkrāsu) bloki - sarkani, dzelteni, zili, zaļi.

Spēlēšanās ar konstruktoru kļūst vēl interesantāka, ja ir sižets un galvenie varoņi. Piemēram, ja bērns uzceltā mājā, garažā, veikalā izmitinās cilvēciņus (pārdevējus, iedzīvotājus, strādniekus), spēle kļūs vēl aizraujošāka. 

Komplektā ir dažādu formu, izmēru un krāsu celtniecības bloki. Spēlē bērns ātrāk iegaumē ģeometrisko formu krāsas un nosaukumus, iemācās skaitīt, izvēloties vajadzīgo bloku skaitu būvniecībai.

Komplekts ļauj izveidot neierobežotu spēles scenāriju skaitu. Spēļu elementu daudzveidība un skaits garantē, ka pat spēlē vienatnē nebūs garlaicīga. Tā ir arī lieliska iespēja uzaicināt draugus, lai spēlētu kopā.

Uzcelto būvi var novietot labi redzamā vietā,lai bērns redzētu savu sasniegumu, lepojās ar paveikto darbu. 

Konstruktors ir iepakots plastmasas spainī - konteinerā ar vāku (sarkanā krāsa), kas vienlaikus ir arī rotaļu pamatne. Pēc spēles bērns pats varēs salikt visas detaļas spainī. Pateicoties spainīša rokturim, bērns var viegli pārvietot rotaļlietu uz jebkuru vietu. Šādu spaini ir ērti ņemt līdzi ceļojumā, vasarnīcā vai pat piknikā.

Konstruktori tiek uzskatīti par universālu mācību līdzekli, kas attīsta roku motoriku, telpisko domāšanu, loģiku, atmiņu, fantāziju, uzmanību, cītību, neatlaidību un daudzas citas prasmes, kas bērnam noderēs nākotnē.

Konstruktors ir viena no aizraujošākajām bērnu rotaļlietām, ar kuru ļoti patīk spēlēties gan zēniem, gan meitenēm, gan maziem, gan skolas vecuma bērniem.

Šo izglītojošo rotaļlietu ļoti iecienījuši vecāki un skolotāji.

Rotaļlieta jāmazgā zem tekoša ūdens ar bērnu ziepēm.

Pirms rotaļlietas nodošanas bērnam noņemiet visas iepakojuma daļas.

Visi elementi ir izgatavoti no augstas kvalitātes, bērniem droša un izturīga materiāla.

Atbalsta šādas mācību jomas:

- smalko motoriku

- runu

- loģiku

- matemātikas prasmes

- telpisko domāšanu

- iztēli un radošo domāšanu

- neatlaidību un cītību

- socializācijas prasmes

- uzmanību un novērošanu

- spēju pieņemt nestandarta lēmumus

 

Specifikācija:

Vecums:

3+

Izmērs:

28 x 19 x 22,5 (A) cm

Materiāls:

Plastmasa

Iepakojums:

Spainis-konteineris

Komplektā:

134 elementi