Adatainais konstruktors Bloko spainī ar vaku-spēļu pamatni (100 elementi)

Artikuls: BL503552
34,95 €

Adatainais konstruktors Bloko spainī ar vaku-spēļu pamatni (100 elementi) 

Iespējas ir bezgalīgas, komplekts atklāj nebeidzamas iespējas un variācijas to konstruēšanā!

Adatainais konstruktors ir bērnu konstruktoru paveids. Katram konstruktora elementam ir adatainas malas. Visi elementi ir viegli savienojami, bet tajā pašā laikā ļoti stingri turas kopā. Adatu gali ir noapaļoti, kas nodrošina pilnīgu detaļu drošību.

Komplektā ir dažādu formu, izmēru un krāsu celtniecības bloki. Spēlē bērns ātrāk iegaumē ģeometrisko formu krāsas un nosaukumus, iemācās skaitīt, izvēloties vajadzīgo bloku skaitu būvniecībai.

Konstruktors ir iepakots plastmasas spainī - konteinerā ar vāku (zilā krāsa), kas vienlaikus ir arī rotaļu pamatne. Pēc spēles bērns pats varēs salikt visas detaļas spainī. Pateicoties spainīša rokturim, bērns var viegli pārvietot rotaļlietu uz jebkuru vietu. Šādu spaini ir ērti ņemt līdzi ceļojumā, vasarnīcā vai pat piknikā.

Konstruktori tiek uzskatīti par universālu mācību līdzekli, kas attīsta roku motoriku, telpisko domāšanu, loģiku, atmiņu, fantāziju, uzmanību, cītību, neatlaidību un daudzas citas prasmes, kas bērnam noderēs nākotnē.

Konstruktors ir viena no aizraujošākajām bērnu rotaļlietām, ar kuru ļoti patīk spēlēties gan zēniem, gan meitenēm, gan maziem, gan skolas vecuma bērniem.

Konstruktors ir izgatavots no droša un izturīga materiāla. Šo izglītojošo rotaļlietu ļoti iecienījuši vecāki un skolotāji.

 

Atbalsta šādas mācību jomas:

- smalko motoriku

- runu

- loģiku

- matemātikas prasmes

- telpisko domāšanu

- iztēli un radošo domāšanu

- neatlaidību un cītību

- socializācijas prasmes

- uzmanību un novērošanu

- spēju pieņemt nestandarta lēmumus

 

Specifikācija:

Vecums:

1+

Izmērs:

23 x 21 x 23 cm

Materiāls:

Plastmasa

Iepakojums:

Spainis-konteineris

Komplektā:

100 elementi