Delivery

Informācija par preču piegādi no Interneta veikala colibrionline.lv
Noformējot pasūtījumu, Jūs varat izvēlēties vienu no šādiem preču saņemšanas veidiem:

  • Bezmaksas – preces izņemšana colibrionline.lv veikalā  (pirmdien - piektdien no 10.00-18.00; sestdien - pēc saskaņošanas)
  • Piegāde Post24 pakomātos - izņemt preci Post24 pakomātos - pie Latvijas lielākajiem tirdzniecības centriem. 
  • Piegāde Latvijas pasta nodaļā - izņemt preci Latvijas Pasta nodaļās visā Latvijas teritorijā. Lūdzam pārbaudīt savas pasta nodaļas darba laiku pirms dodaties pēc sūtījuma.
  • Piegāde pasta stacijā – izņemt preci pasta stacijā, lielākajos Latvijas tirdzniecības centros. 
  • Piegāde Statoil degvielas uzpildes stacijā - saņemat preci Statoil degvielas uzpildes stacijās (DUS). Statoil DUS var saņemt sūtījumus 24 stundas septiņas dienas nedēļā ar kopējo svaru līdz 7 kg.
  • Piegāde ar DPD kurjeru - kurjers piegādā preci uz Jūsu norādīto adresi.

 

BEZMAKSAS piegāde – piemērota tad, ja vēlaties preci saņemt ātri un nemaksāt par piegādi. Veicot pasūtījumu colibrionline.lv lapā, vienkārši norādiet, ka nāksiet precei pakaļ paši uz colibrionline.lv veikalu. Jūs varat norēķināties gan skaidrā naudā, gan ar maksājuma kartēm, gan internetbankā, gan ar bankas pārskaitījumu (avansa maksājums pēc tam, kad esat saņēmuši no colibrionline.lv rēķinu pa e-pastu). Prece jāizņem 3 darba dienu laikā pēc tam, kad colibrionline.lv klientu konsultants Jūs ir informējis (pa tālruni vai e-pastu), ka Jūsu pasūtījums ir sagatavots un gatavs saņemšanai mūsu birojā.

Neskaidrību gadījumā, lūdzu, zvaniet vai rakstiet mums e-pastu uz info@colibrionline.lv