About us

Interneta veikals colibrionline.lv piedāvā plašā sortimentā modernus un kvalitatīvus meiteņu/sieviešu un zēnu/vīriešu apģērbus, apavus, kā arī mācību līdzekļus, rotaļlietas, sporta inventāru, ekoloģiskus mazgāšanas līdzekļus, saldās oriģinālas dāvanas utt. Mēs sadarbojamies tikai ar Eiropas piegādātājiem, piedāvājot Latvijas tirgum augstākās kvalitātes produkciju. Mūsu piedāvātie apģērbi, apavi, rotaļlietas  ir izgatavotas ievērojot Eiropas drošības standartus. Vairāk par Eiropas drošības standartiem lasiet šeit.

Pateicoties tam, ka visas mūsu mājaslapā esošās preces atrodas mūsu noliktavā, mēs nodrošinam mūsu klientiem ātru un efektīvu piegādes procesu, kas neliks vilties.

Sekojot modes tendencēm un gadalaiku maiņām veikals colibrionline.lv nepārtraukti atjauno preču sortimentu. Ja Jūs interesē iegūt informāciju par preču jaunumiem mūsu veikalā un saņemt speciālos piedāvājumus, aicinām Jūs pierakstīties jaunumu saņemšanai e-pastā.

Informācija mūsu klientiem

Cenas

Cenas ir norādītas euro, un tajās ir iekļauts pievienotās vērtības nodoklis. Cenas var mainīties, ja valsts paaugstina nodokļus, ievērojami mainās izejvielu cenas vai valūtas kurss.

Atlaides

Atlaides, īpašie piedāvājumi un dāvanas attiecas uz tobrīd aktuāliem nosacījumiem un darbojas tikai noteiktā laika posmā. Atlaide nepienākas, ja prece ir iegādāta pirms atlaides stāšanās spēkā vai pēc tās derīguma termiņa beigām. Ja pasūtījums tiek
 veikts izmantojot tobrīd aktuālās atlaides vai piedāvājumus, atlaides noteikumi attiecas uz pasūtījumu arī tad, ja kāda no precēm tiek sūtīta atpakaļ. Atlaides ir spēkā noteiktu laika periodu. Tās netiek piemērotas, ja prece tiek sūtīta atpakaļ maiņai, bet atlaižu akcija ir beigusies.

Neizņemts pasūtījums

Colibrionline.lv pasūtījumu neizņemšanas gadījumā mēs paturam tiesības Jums neko vairs nesūtīt.

Personas dati

Mēs izmantojam Jūsu personas datus, lai nosūtītu preces un reklāmas materiālus. Klienta personiskie un adreses dati tiek izmantoti klientu apkalpošanas kultūras uzlabošanai, kā arī colibrionline.lv tiešās reklāmas un tirgus izpētes mērķiem pa tālruni, pastu vai elektroniskā veidā. Rakstiet uz colibrionline.lv , ja vēlies labot vai dzēst personas datus. Kā mūsu klientam Jums ir tiesības vienreiz gadā pēc rakstiska pieprasījuma saņemt informāciju par to, kādas ziņas par Jums atrodas mūsu reģistrā.